Bremen'in #KendiEtrafımdaKayboldum​ şarkısı tüm dijital platformlar ve YouTube'da yayında!

Kendi Etrafımda Kayboldum single çalışmasıyla tekrar müzikseverlerin karşısına çıkan Bremen, duygusal çalışması ile sevenlerine sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Kendi Etrafımda Kayboldum single çalışmasıyla tekrar müzikseverlerin karşısına çıkan Bremen, duygusal çalışması ile sevenlerine sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Söz ve müziği kendisine ait olan çalışmasını daha özgün ve doğal biçimde sunmak isteyen Bremen, şarkıyı hücum kayıt olarak yapmıştır. Bu sayede şarkı bir konser havasında olup daha doğal ve akustik bir forma bürünmüştür. Mix-Mastering çalışmalarını Volkan Cebeci’nin üstlendiği şarkının kayıtlarında Can Tekin Alp, Yunus Emre Ellek, Savaş Akbaba, Barış Cem Songur gibi müzisyenler yer almıştır. Şarkının akustik çekimleri ve yönetmenliği de Bremen tarafından gerçekleştirilmiştir.

Söz-Müzik: Bremen

Mix-Mastering: Volkan Cebeci

Klasik Gitar: Can Tekin Alp

Klarnet: Yunus Emre Ellek

Bass Gitar: Savaş Akbaba

Perküsyon: Barış Cem Songur

Klip Montaj: Bremen

Styling: Pınar Minaz Aşcı

Saç-Makyaj: Taştan Yılmaz

Stüdyo: Moda 101

#Bremen Kimdir? Bremen 4 Mart 1986 yılında Balıkesir Edremit’de doğmuştur. Dedesinin mızıka çalması sayesinde küçük yaşlarda müziğe ilgisi artan Bremen, besteci kimliği ile ön plana çıkmaya çalışmaktadır. Yaşanan olayları analiz etme yeteneğini kendi özgü melodilerle yansıtan Bremen, müzik dünyasında farklı bir konsept yaratmaya çalışmaktadır. Şan eğitimi de bulunan sanatçı aynı zamanda Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunudur. İlk single çalışması Canım Babam ile müzik piyasasına adım atan Bremen ayrıca Bi Yudum Pop isimli albüm çalışmasını da müzikseverlerin beğenisine sunmuştur.