Güncel Haberler

BÜYÜK USTA KAYAHAN’I KAYBETTİK!

0

kayahan          Türk Pop müziğinin “Büyük Usta” lakaplı efsane ismi Kayahan, hayata gözlerini yumdu. Sanatçı 23 Mart’tan bu yana hastanede tedavi görüyordu. Kendisine rahmet, eşine ve tüm sevenlerine sabır diliyoruz.

Seni hiç unutmayacağız, Büyük Usta.

Kayahan, uzun süredir amansız hastalıkla boğuşuyordu.

Yumuşak doku kanserine yakalanan ve kemoterapi gören Kayahan, 23 Mart’ta hastaneye kaldırılmıştı. Ünlü sanatçı, durumunun kötüleşmesi üzerine 25 Mart’ta yoğun bakıma alınmıştı. Kayahan’ın ölüm haberinin ardından sevenleri büyük üzüntü yaşadı.
Suat Suna twitter hesabından “Bugün kara bir gün… Ben ikinci babamı kaybettim, Türkiye de Büyük Usta’sını… Rahat uyu Kayahan Abi. Unutulmayacaksın…” diye yazdı.
KAYAHAN’IN ÖLÜM NEDENİ AÇIKLANDI
Kayahan’ın ölümüyle ilgili hastaneden yapılan açıklamada, Kayahan’ın hastalığının ilerlemesi sonucu oluşan solunum yetmezliği ve bunun beraberinde gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybettiği belirtildi.
KAYAHAN’IN HASTALIĞI NEYDİ?
İlk olarak 1990’da bacağında çıkan yağ bezesine baktırmak için gittiği hastanede kansere yakalandığı fark edilen, altı ay ömür biçilen ama pes etmeyen  Kayahan, hastalık 11 yıl sonra aynı yerden nüksettiğinde de yılmamıştı. Geçirdiği dört ameliyat ve radyoterapi tedavisi sonucu sağlığına kavuşan Kayahan, Üçüncü kez aynı tatsız haberi aldı ve kemoterapiye başladı.

 

İzmir’in en prestijli orkestrası 1900

Önceki Haber

Bengü’den yeni klip: “Feveran”

Sonraki Haber

You may also like

Comments

Comments are closed.