EMRE SONDEMİR FOTOĞRAF KLİPLENDİRİLDİ !

Son teklisi ' Fotoğraf ' ile büyük beğeni toplayan 12 Ekim 1989 İstanbul Kadıköy doğumlu olan sanatçı ilk sahne deneyimini 12 yaşında

Son  teklisi ' Fotoğraf ' ile büyük beğeni toplayan 12 Ekim 1989 İstanbul Kadıköy doğumlu olan sanatçı ilk sahne deneyimini 12 yaşında bir okul müsameresinde yaşadı.Ardından Lisede canlı müzik yaparak okul harçlığını çıkaran Emre SONDEMİR , üniversite yıllarında bir müzik grubuyla sahne alarak profesyonelliğe geçiş yapmış oldu.
 

Kendi yaptığı şarkılarıyla profesyonel olarak 2013'te ilk şarkısı 'Sen Kazandın' 2015 yılına gelindiğinde ise 'Bugün Günlerden Sen' şarkısıyla müzik piyasasında adını duyurmayı başardı. Uzun bir aranın sonrasında 'Fotoğraf ' adlı parçasını 2021 Ocak ayında piyasaya çıkardı.

Söz ve Müziği Emre SONDEMİR' e ait olan yeni teklisinin Düzenlemesini Mesut Özşahin , Mix - Mastering' i Gökhan Erken yaptığı çalışmaya Davulda Burak Ertetik ,Elektronik Gitarda Cem Şengül ve Bas Gitarda ise Emre Türkmen eşlik etti.
 Emre Sondemir'in, Kerey Production etiketiyle yayınlanan "Fotoğraf" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Emre Sondemir Düzenleme: Mesut Özşahin Written & Directed By: Can Memişoğlu Assistant Director: Asilhan Kalebay Production Assistant: Serdar Çakır Lighting Technician: Ersoy Çelikpazu VFX Artist : V. Kemal Demiratar Cast : Rıfat Cenk , Yasemin Aksoy, İsmail Can Özarar