HaberlerMüzik Haberleri

Gökhan Tepe’nin Merakla Beklenen Albümü ‘Yaz 2018’ Yayınlandı

0

Türk pop müziğinde unutulmaz şarkıların sahibi başarılı yorumcu, söz yazarı ve besteci Gökhan Tepe, üç yıl aranın ardından ‘Yaz 2018’ isimli albümü ile sevenleriyle buluşuyor.

Gökhan Tepe, prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü üstlendiği 10 şarkıdan oluşan ‘Yaz 2018’ albümünde kendi şarkılarının yanı sıra besteci ve söz yazarı dostları Ayla Çelik, Şebnem Sungur ve Serdar Aslan gibi değerli isimlerle birlikte çalıştı.

Gökhan Tepe’nin ‘Yaz 2018’ adlı albümünün hit olmaya aday şarkısı ‘Yak Ateşinle’ ise albümün çıkış şarkısı. Albümde ‘Yastık Yorgan’, ‘O Şarkı’, ‘Unuturuz İnşallah’ gibi enerjik şarkıların yanı sıra ‘Kal Biraz Daha’ ve ‘Yandım’ isimli duygusal şarkılar da dikkat çekecek. Diğer bir dikkat çeken şarkısı ‘Kalbim Senin Olsun’ ise tüm aşıkların yeni favorisi olmaya aday.

‘Tekrar Buluşuncaya Kadar’ isimli şarkısının yıllar önce kaydettiği demo haline de albümde yer veren sanatçı, 2017 sonunda yayımladığı ‘Sevda Çocukları’ isimli şarkısının alaturka versiyonunu da dinleyicisiyle paylaşıyor. Şarkının vokallerinde ise Beyazıt Öztürk, Ayla Çelik, Şebnem Sungur ve Serdar Aslan sanatçıya eşlik ediyor. Albümde yer alan şarkıların düzenlemelerinde Erhan Bayrak, Barış Özesener, Febyo Taşel ve Gökhan Tepe’nin kendi imzası yer alıyor.

Gökhan Tepe’nin Merakla Beklenen Albümü ‘Yaz 2018’ Yayınlandı

Gökhan Tepe, yeni albümü ‘Yaz 2018’ ile ilgili duygularını: ‘Yepyeni bir dönemin başlangıcındayım. Sanat hayatımın en verimli sürecinde derin hisler ve samimi duygularımla hazırladığım yeni albümümü sizlerin beğenisine sunarken, tarihe iftiharla not düşüyorum; Yaz 2018…’ şeklinde ifade etti.

Albümün fotoğraf çekimi için Emre Yunusoğlu’nun objektifine poz veren Gökhan Tepe, stil danışmanlığını Aslıhan Karahan’ın üstlendiği projede yaz mevsiminin trend renkleriyle yenilediği şık tarzı ile dikkat çekiyor. ‘Yaz 2018’ albümünün çıkış şarkısı olan, sözleri Ayla Çelik’e, bestesi Ayla Çelik ve Gökhan Tepe’ye, düzenlemesi Erhan Bayrak’a ait ‘Yak Ateşinle’yi Gülşen Aybaba yönetmenliğinde ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde kliplendiren Gökhan Tepe’ye klipte Belarus’lu model Lena Karpenko eşlik etti.

Gökhan Tepe’nin ‘Yaz 2018’ albümü Sony Music etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde, klibi ise tüm dijital mecralar ile müzik kanallarında yerini aldı.

Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun’dan Usta Çırak

Önceki Haber

Cem Belevi’den Yeni Single: ‘Yedi Düvel’

Sonraki Haber

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haberler