Mertcan İlk Teklisi Mecnun Misali ile Piyasaya İddialı bir giriş yaptı!

Söz-Müziği Mertcan 'a ait olan şarkının Aranje kısmında Doğu Kılıç , Mix Mastering çalışmasında ise Emre Kral yer alıyor.

Söz-Müziği Mertcan 'a ait olan şarkının Aranje kısmında Doğu Kılıç , Mix Mastering çalışmasında ise Emre Kral yer alıyor. Şarkının klip yönetmenliğini ise başarılı işleriyle adını sıkça duyduğumuz Enes Bilal Taşçı üstlenirken Prodüktörlüğünde Bilal Menteş imzası yer alıyor.

14-15 yaşından beri söz yazıp beste yaptığını belirten Mertcan bu besteleri arkadaşlarıyla vakit geçirirken söylediğini ve gittikleri mekanlarda arkadaşlarının istek ve ricaları doğrultusunda kendini hep sahnede mikrofon başında bulduğunu belirtiyor. Sahneye çıkmanın en keyif aldığı şey olduğunu belirten Mertcan uzun zamandır askıda kalan single çıkarma fikrini eşinin desteği ve iknasıyla hayata geçirdiğini ve her şeyin hızlıca ilerlemesi ile birlikte şarkısını dinleyenlerle buluşturduğu için çok mutlu olduğunu ifade ediyor.
 
Mertcan süreklilik isteyen ve hızlı tüketimin olduğu  bu sektörde üretmeye ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeyi hedeflediğini belirtti. Mertcan'ın yepyeni teklisi " Mecnun Misali " Tüm Platformlarda yerini aldı.