Müzik Haberleri

“SARP” Yeni Single Çalışması

0

sarp

Sarp, “Siyahın Matemi”, “Eski Aşklar”, “Çırılçıplak” gibi sevilen albümlerinden sonra bu kez “En Derinde” şarkısı ile karşımızda!

 

Beste ve aranjesi Sarp’a sözleri Meris Sanin’e ait olan “En Derinde” şarkısı iki farklı versiyonla 21 Nisan tarihinde tüm digital ortamlarda dinleyicisi ile buluşuyor.

 

Müzik direktörlüğü, kayıt ve mixi Timuçin Aksuer tarafından yapılan şarkının kayıtlarında Gökçe Dayanç, Hivda Zizan Alp, Özgür Özgüven, Timuçin Aksuer, Yunus Ünalp gibi yetenekli müzisyenler yer aldı. Mastering çalışması, dünyaca tanınan ve ödüllü bir ses mühendisi olan Andy VanDette tarafından yapıldı. Akustik versiyon için Türkiye’nin önde gelen fingerstyle gitaristlerinden Ali Deniz Kardelen’le birlikte kayda giren Sarp, şarkısını bizlerle iki farklı ruhta paylaşıyor.

 

Sarp’ın hazırlıklarına devam ettiği 2015 sonlarında yayınlamayı planladığı 4. solo albümünün içinde de yeralması planlanan şarkının video klibi Sarp’ın daha önceki “Dön N’olur” ve “Yalnızsın Yine” kliplerinde de birlikte çalıştığı Akın Çetin tarafından özel hazırlanan bir sette 2 günde çekildi. Klipte Sarp’a Hivda Zizan Alp ve Meris Sanin eşlik etti.

Bilgi için:

www.sarpsanin.com

www.twitter.com/sarpsanin

www.facebook.com/sarpofficial

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=wQDxR7U2bJI” width=”560″ height=”315″]

SİNAN ÖZEN’DEN YENİ ALBÜMÜNE ÖZEL RÖPORTAJ!

Önceki Haber

Sergio – Sarhoş Yeni Albüm

Sonraki Haber

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir