Müzik Haberleri

Selena Gomez ve Rihanna’yı geride bıraktı

0

onur

Dünyaca ünlü starlar Selena Gomez ve Rihanna’yı geride bırakan Türk sanatçı Onur Özsu, MTV’nin internet sitesinde en çok dinlenenler listesinde ilk 3’e girmeyi başardı.

Yabancı müzikseverler tarafından ilgiyle takip edilen Türk şarkıcı Onur Özsu, müzik dünyasının en önemli müzik platformu olan Mtv’nin resmi internet sitesinde en çok dinlenen sanatçılar listesine girmeyi başardı. En popüler sanatçı sıralamasında birinciliğe kadar yükselen Özsu, Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Clark Cotton, hip hop ve elektronik müzik yapan müzik grubu Rej3ctz, Avustralyalı pop sarkıcısı Cody Simpson, en çok dinlenen sanatçılar listesinde uzun süre birincilik tahtını kimseye kaptırmayan Rihanna, Emmy Ödüllü oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, dünyaca ünlü rapçi ve söz yazarı Chirs Brown gibi isimleri de geride bıraktı. İzmirli sanatçı Mtv resmi internet sitesinde popüler şarkıcılar listesinde ilk 3’e girmeyi başaran ilk Türk sanatçı oldu.

Özsu, 3 şarkıdan oluşan “Onur Duydum” adlı ilk müzik albümünü Meya müzik etiketiyle hayranlarının ilgisine sunmuştu. Albümde yer alan şarkıların söz ve müziği Özsu’ya, düzenlemeler ise Murat Evgin’e ait.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Gf-JlOgS4S4″ width=”560″ height=”315″]

Yeni Klip : Rober Hatemo: “Aşk Çarpsın”

Önceki Haber

Yeni Single : Ece Seçkin: “Aman Aman”

Sonraki Haber

You may also like

Comments

Comments are closed.