Müzik Haberleri

Sibel Tüzün’den yeni klip: “Kaç Yıl Geçti Aradan”

0

Single albümü için Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkısı “Kaç Yıl Geçti Aradan”ı yeniden yorumlayan Sibel Tüzün, şarkısına çektiği video kliple de çok konuşuluyor. Çok beğenilen görüntüleriyle sosyal medyada gündem yaratan Sibel Tüzün 2 Mayıs’ta garajistanbul’da sahne alacak.

Sibel Tüzün; prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras’ın üstlendiği; Cihat Uğurel, Cem Ak, Kemal Özgür ve Burak Buluçun aranjelerinin bulunduğu single albümüyle yazın en dinlenilen isimlerinden olacağının sinyalini şimdiden veriyor.

Sesiyle olduğu kadar fiziğiyle de beğeni toplayan Sibel Tüzün yeni projesi için çektirdiği fotoğrafları ve önceki gün ilk defa yayınlanan klibi ile de sosyal medyayı salladı.

The Istanbul Edition Otel’in kral dairesinde Muharrem Dokur’un yönetmenliğinde şarkının Burak Buluç tarafından yapılan düzenlemesine çekilen klipte sergilediği görüntüleriyle Türkiye’nin en seksi kadını ünvanını da koruduğunu kanıtlayan Sibel Tüzün aldığı iltifat dolu yorumlarla sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu.

Sibel Tüzün 2 Mayıs Cuma günü garajistanbul’un o güne özel tasarlanmış sahnesinde, dünden bugüne tüm hit olmuş şarkılarından oluşan repertuarıyla vereceği konserde hayranlarına muhteşem dakikalar yaşatacak.

klibi izlemek için http://vimeo.com/93032933

Burcu Güneş ABBY

Önceki Haber

SONER SARIKABADAYI YEPYENİ SİNGLE ”YARA BANDI”

Sonraki Haber

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir