Tuğçe Kandemir ' de daha önce Muazzez Ersoy tarafından hafızalara kazınan " Kahverengi Gözlerin "

Kahverengi Gözlerin " eserini kendine has yorumuyla sevenleriyle buluşturdu

Selahattin Sarıkaya anısına hazırlanan ve içerisinde 14 farklı sanatçının 10 farklı Selahattin Sarıkaya eseri seslendirdiği albümde Tuğçe Kandemir ' de daha önce Muazzez Ersoy tarafından hafızalara kazınan " Kahverengi Gözlerin " eserini kendine has yorumuyla sevenleriyle buluşturdu

 Sözü Mustafa İlhan Geçer ' e , müziği Selahattin Sarıkaya ' ya ait olan parçanın aranjörlüğünüyse son dönemin yükselen isimlerinden Yiğit Mahzuni üstlendi parçanın masteringiniyse Güven Ersoysal yaptı.

 Albümde Tuğçe Kandemir dışında Zorbey & Elbi , Merve Deniz & Can Oflaz , Mert Tunçmakas , Melek Mosso , Maryjane , Işıl Ayman , Eda Baba , Ceren Gündoğdu & Yasir Miy , Burçin & Çağan Şengül yer alıyor.

 Albümdeki 10 şarkıdan 8 ' inin hem sözü ve müziği Selahattin Sarıkaya imzası taşırken 2 şarkısının'da müziği Sarıkaya ' ya ait.

 Cemile Sarıkaya projesi olan ve Toro Music & Production etiketiyle yayınlanan " Sevda Yüklü Şarkılar " albümü 18 Haziran Cuma günü itibariyle Toro Music & Production Youtube kanalı ve tüm dijital platformlarda yerini aldı.