VOLKAN KOŞAR! O Ses Türkiye'de Showlarıyla isminden en çok söz ettiren isim

2007 yılından beri müzik piyasasında olan Volkan Koşar bu dönem içerisine üç albüm ve beş tekli sığdırdı. Kıraç ve Bahadır Tatlıöz ile yapmış olduğu düetler ise oldukça ses getirmişti.

Şimdi 1 Mart 2021 itibariyle altıncı teklisi "İKİ TEK" yayında

2018 O Ses Türkiye macerasında, İlk turda sergilediği Speedy Gonzales performansı ile dört jüri üyesini de döndürmeyi başarıp ardından yarı finale kadar gittiği süreçte her performansı çift tekrar olarak başarı göstermişti.

Sahne performansı ve Showları ile en çok konuşulan isim olan Volkan Koşar yeni teklisi için hazırlıklarını tamamladı. Sözü ve müziği yine kendisine ait olan İki Tek isimli çalışmasının düzenlemesini Serdar Seçme yaptı. Klip için 1 ay önceden çalışmalara başlayan Volkan Koşar tanıdığı tanımadığı çeşitli dansçılardan şarkıya uygun dans etmelerini istedi ve kayıtlar topladı. 14 yaşında dansçı bir dinleyeninin de içinde bulunduğu, Tayvan'dan Fransa'dan ve Türkiye'den Swing dans performanslarını izlemeye doyamayacaksınız. Volkan Koşar'ın performans sahneleri ise Balat sokaklarında Ozan Gülek'in çektiği ve danslarla bezenen klip YouTube'ta Volkan Koşar resmi sayfasında yayında.

Reggie Rock'n Roll tarzında ki şarkı "İki Tek" oldukça eğlenceli ve çok ses getirecek.